پیام تسلیت رییس کل بانک مرکزی به مناسبت رحلت آیت الله باریک بین

نوشته شده در تاریخ : 1396/01/22 - 10:19:16

پیام تسلیت رییس کل بانک مرکزی به مناسبت رحلت آیت الله باریک بین

رییس کل بانک مرکزی در پیامی رحلت عالم ربانی حضرت آیت الله شیخ هادی باریک بین را به خانواده آن مرحوم، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مراجع عظام تقلید و  مردم قزوین تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی متن این پیام به شرح زیر است:
 

هو الحق
انا لله و انا الیه راجعون

خبر تاسف بار ارتحال ملکوتی عالم ربانی و یار دیرین حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، حضرت آیت‌الله شیخ هادی باریک‌بین موجب تالم و اندوه فراوان شد.
این عالم وارسته، مجاهد و پارسا در زمره نخستین مبارزان انقلاب و از چهره های تاثیرگذار نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و در مسير اعتلای اسلام و تحقق اهداف انقلاب اسلامی در جايگاه نمایندگی ولایت فقیه و امامت جمعه شهر قزوین ايفاي وظيفه و در لحظات حساس تاریخ انقلاب، شجاعانه و مجاهدانه نقش آفرینی کرد.
بی تردید زحمات این عالم فقید در همراهی امام راحل در بحبوحه جریانات پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین پذیرش مسئولیت‌های مهمی چون نمایندگی ولی فقیه در استان قزوین، عضویت در ادوار مختلف مجلس خبرگان رهبری، احیای حوزه علمیه قزوین و حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل در بارگاه کبریایی خداوندپوشیده نخواهد ماند.
اینجانب فقدان این شخصیت ارزشمند را به مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مراجع عظام تقلید، خانواده و بازماندگان آن مرحوم و همچنین مردم شهیدپرور استان قزوین صمیمانه تسلیت عرض کرده، از درگاه خداوند متعال، مسئلت می کنم که روح آن سعید فقید را با فرزند شهیدش محشور بگرداند.

ولي اله سيف
رييس كل بانك مركزي و جانشين فرماندهي ستاد اقتصاد مقاومتي در استان قزوين