منتخبین ششمین مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری معرفی شدند

نوشته شده در تاریخ : 1395/09/23 - 11:57:28

از پژوهشگران برتر حوزه پولی و بانکی در مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری توسط ولی‌اله سیف، رئیس کل بانک مرکزی و علی دیواندری، رئیس پژوهشکده پولی و بانکی در بانک مرکزی تقدیر به عمل آمد. 

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، پژوهشگران برتر هفته پژوهش و فناوری توسط هیئت داوران دبیرخانه همایش و از ۲۶ بانک شرکت کننده و در دو حوزه پژوهشگر و مدیر پژوهشی منتخب و از میان ۲۴۸ مقاله و ۵۲ کتاب برتر انتخاب شده‌اند.
در حوزه پول و بانک به صورت مشترک، مقاله «مقایسه مدل‌های قیمت‌گذاری دارایی‌های سرمایه‌ای مبتنی بر مصرف (CCAPM) و مبتنی بر مخارج مصرفی بخش» نگارش خانم اعظم محمد زاده و آقایان محمد نبی شهیکی تاش و رضا روشن به عنوان مقاله منتخب معرفی شد.
همچنین خانم زهرا اسلامی، مدیر امور طرح و توسعه بانک کارآفرین وآقایان علیرضا اقدامی، رئیس اداره سازمان و برنامه‌ریزی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، مسعود ساعی، رئیس اداره کل تحقیقات و برنامه‌ریزی پست بانک ایران، حمیدرضا فتحی بیرانوند، رئیس اداره کل تحقیقات و برنامه‌ریزی بانک ملی به عنوان مدیران پژوهشی منتخب نظام بانکی مورد تقدیر قرار گرفتند.
همچنین در این مراسم از خانم‌ها آمنه جعفری قدوسی و زینب رجبی و آقایان سیدوحید احمدی، پویا جبل‌عاملی و ناصر ملکیان از بانک مرکزی و آقای وهاب قلیچ و خانم مریم همتی از پژوهشکده پولی و بانکی به عنوان پژوهشگران برتر تقدیر به عمل آمد.
از سوی نظام بانکی نیز به ترتیب مصطفی سرگلزایی از بانک ملت، طاهره علی حیدری بیوکی از بانک توسعه صادرات، عزت‌اله لطفی از پست بانک، امیر خانلری از بانک پارسیان،‌ پریما بهرامی زنوز از بانک ایران زمین، ترانوش جعفری از بانک حکمت ایرانیان ، الهام حامد منفرد از بانک اقتصاد نوین ، بهاره دانشور از بانک تجارت، وحید فرهادی چشمه مرواری از بانک کارآفرین، علیرضا فلاح تفتی از بانک سامان ، شهرام قهرمانی از بانک شهر، آرزو ربانی از بانک صادرات ایران، مهدی ستاریوند از موسسه اعتباری کوثر، احسان غلامی از بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، ناهید گلچی از بانک مسکن، حمزه محمدی از بانک گردشگری به عنوان پژوهشگران برگزیده معرفی شدند.